Organik Bulaşık Makinesi Deterjanı

Organik Bulaşık Makinesi Deterjanı

Yazar: Mustafa Okunma Sayısı: 713 Yayınlanma Tarihi 01 Jul 2018 Yorum: 0

Sitemizde organik deterjan, bitkisel özel tarifler hakkında bir çok yazı paylaşımında bulunuyoruz. Bütün bu yazı ve paylaşımlarımızın sebebi elbette sizleri doğal ve tamamen bitkisel bir hayata yönlendirmeye çalışmaktır. Bunun sebebi kimyasal ürünlerin insanlığa ve doğaya verdiği zararı bir an önce durdurmaktadır. Şimdi sizlere bu yazıda organik bulaşık makinesi deterjanı konusunda bilgiler vereceğim.

BURAYA TIKLAYARAK SİTEMİZDEN ORGANİK BULAŞIK MAKİNESİ DETERJANI VEYA TABLETİ SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Bunun yanı sıra sizinle bir de 
organik bulaşık makinesi deterjanı nasıl yapılırkonusunda bir tarif sunacağım. Organik bulaşık makinesi deterjanı toz ya da sıvı şekilde olabiliyor. Ayrıca organik bulaşık makinesi parlatıcısı da evinizde tamamen doğal olarak yapabilirsiniz. Organik deterjan konusunda sürekli yazılar yazıp tarif paylaşıyoruz. Çünkü her yerde bulunan kimyasal ürünler deterjanlarda çok yoğun ve ağır elementler içererek bulunuyor. Ayrıca kullandığımız eşyaları temizlerken kullandığımız için vücudumuz ile birebir temas halinde oluyor. İşte bu nedenlerden dolayı sizleri tamamen organik deterjana yönlendirmeye çalışıyoruz. Organik bulaşık makinesi deterjanını bir firmadan da alabileceğiniz gibi kendinizde evde üretebilirsiniz. Kendiniz üretirseniz içiniz daha rahat olur ama sertifikalarına sahip güvenilir bir firmadan da alırsanız sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. En azından bir seferlik deneme amaçlı alabilirsiniz ve memnun kalırsanız zaten kullanırsınız.
Şimdi gelelim sizlerin beklediği konuya. Evde organik bulaşık makinesi deterjanı nasıl yapılır ? sorusunun cevabını yanıtlamaya. Sizler için iyi ve doğal bir temizlik oluşturması için aşağıdaki tarifi veriyorum. Bu tarif ile birlikte organik bulaşık makinesi deterjanınızı kendiniz evinizde üretebilirsiniz. Ayrıca organik bulaşık makinesi parlatıcısını da yazının devamında sizlerle paylaşacağım.

Evde Organik Bulaşık Makinesi Deterjanı Nasıl Yapılır ?

Malzemeler:

3 yemek kaşığı boraks, 3 yemek kaşığı karbonat, 3 yemek kaşığı çamaşır sodası, 1 yemek kaşığı limon tuzu,10-15 damla bitkisel güzel kokulu yağ esansı ekleyebilirsiniz.

Yukarıda sayılı olan bütün malzemeleri temiz ve geniş bir kaba alın. Bütün malzemeleri bir kaşık ya da benzeri bir karıştırıcı ile iyice karıştırın. Kıvamını göz kararı yakaladığınızı düşündüğünüzde organik bulaşık makinesi deterjanınız olmuş demektir. Gönlünüz ferah bir şekilde rahat rahat kullanabilirsiniz. Ayrıca organik bulaşık makinesi parlatıcısı için de sirke kullanabilirsiniz. Parlatıcı gözüne sirke ekleyin ve sonucu kendi gözleriniz ile görün. Tamamen doğal ve organik bir şekilde bulaşık makinenizde bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Eğer bulaşık makineniz yoksa ve bulaşıkları mecburen elde yıkamak zorunda kalıyorsanız sitemizde organik bulaşık deterjanı tarifi konusuna organik bulaşık deterjanı sayfasından ulaşabilirsiniz. Doğal ve esen kalın…


Benzer Konular
Yorumlar
Yorum Yap