Sivilcelere Acil Çözüm

Sivilcelere Acil Çözüm – Doğal ve Hızlı Tarif

Merhaba hanımlar ve beyler.

Sivilceler hem erkek hem de kadınların çok canını sıkıyor ve yüzümüzün istediğimiz gibi görünmesini engelliyor. Bu durumun ne kadar can sıkıcı bir durum olduğunu bildiğimden sizlere çok özel bir tarif sunmayı düşündüm. İnternetten araştırdım, uzmanların da hem fikir olduğu özel bir tarifi paylaşayım dedim. Sivilcelere acil çözüm sunan bu tarifimiz gerçekten çok işinize yarayacaktır. Bu tarifi gönlünüz rahat bir şekilde yüzünüze uygulayabilirsiniz. Çünkü tarif tamamen doğal olduğundan, size herhangi alerjik vb. sorunlar oluşturmaz. Bildiğiniz üzere sivilceler kirli, yağlı ve bakım yapılmayan yüzlerde çıkıyor. Sağlık sorunları ile ilgili çıkan sivilcelere girmiyorum çünkü onlar bizim alanımız değil. O konuda doktora gidin. Ama eğer yağlı, bakım yapmadığınız bir yüze sahipseniz ve bu nedenle sivilce çıkıyorsa tarifi uygulayabilirsiniz. Bir de tabi ergenlikte oluşan sivilceler için de bu tarifi uygulayabilirsiniz. Şimdi gelelim sivilcelere acil çözüm üreten tarifimizi paylaşmaya.

Sivilcelere Acil Çözüm
Sivilcelere Acil Çözüm

Sivilcelere Acil Çözüm Tarifi için Malzemeler:

Ayva çekirdekleri

2 damla damlayacak kadar limon

1 tane aspirin

Sivilcelere Acil Çözüm Tarifi

Öncelikle ayva çekirdeklerini jöle kıvamına gelene kadar iyi bir şekilde haşlayın.İçerisine 2,3 damla kadar limon suyu damlatın. Limonun kendi suyu olsun, marketlerde olan limon sosundan eklemeyin. Üzerine de bir tane aspirini döverek uygulayın. Daha sonra bu karışımı yüzünüze 4 gün üst üste sürün. Kısa sürede yüzünüzdeki sivilcelerin azaldığını ve giderek yok olduğunu göreceksiniz. Bu tarifimiz hemen her çeşit cilt için kullanılabilir. Ancak her ciltte aynı oranda iyileşme sağlamayabilir. Fakat mutlaka bir düzelme ve iyileşme olacaktır. Tarif kısa sürede sivilcelerinizden kurtulmanızı sağlayacaktır. Eğer cildiniz tarifi kullanmayı bıraktıktan sonra yine sivilce çıkarırsa tekrar veya düzenli olarak bu tarifi kullanabilirsiniz. Alerjik veya sağlık açısından bir sorun yaşamanız pek mümkün değildir. Çünkü tarif tamamen doğal bir şekilde hazırlanmaktadır. Tabi ayva çekirdeğine, limona veya aspirine bir alerjiniz ve hassasiyetiniz yoksa…

Sitemizde özel doğal güzellik ve bakım tarifleri paylaşmaya ara ara devam edeceğiz. Sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle, bir sonraki yazımızda görüşürüz.