Catherine Zeta-Jones

Dünyaca Ünlülerin Doğal Güzellik Sırları

Güzellik çok göreceli bir kavram ama toplumda genel geçer güzellik kavramları da bulunuyor. Kadınlar bu kavramları barındırabilmek adına yani daha doğrusu güzel olabilmek ve beğenilmek için bir çok yöntem uyguluyor. Bu yöntemlerin çok tehlikeli olanları, kimyasal ürünler ile yapılanları vb. bir çok çeşidi bulunuyor. Ben bu yazımda sizlere dünyaca ünlülerin doğal güzellik sırlarından bahsedeceğim. Yani tamamen doğal ve organik yöntemlerle dünyaca ünlülerin güzellik sırlarını paylaşacağım. Bu yazıyı yazmadan önce hem uzman doktorların onay verdiği hem de dünyaca ünlülerin kullandığı güzellik sırlarını iyi bir şekilde araştırdım ve sizler için derledim. Şimdi gelelim en merak edilen soruya… Dünyaca ünlülerin güzellik sırları nelerdir ?

Jennifer Lopez

jennifer lopez güzellik sırları

Jennifer lopez zayıf görüntüsünü greyfurta borçlu diyebiliriz. Kendisinin söylemesine göre diyet zamanında çok aç kaldığı zamanlarda greyfurt kokluyormuş. Greyfurt ferah ve iştah kapatıcı bir etki ile açlığını bir nebze olsun bastırıyormuş. Ayrıca çok aç olursa aç karnına greyfurt tüketilebilir. Çünkü c vitamini deposu olan greyfurt metabolizmayı hızlandırıp yağ yakmaya yardımcı olur.

Angelina Jolie

angelina jolie güzellik sırları

Angelina Jolie ilerleyen yaşına rağmen hala çok genç ve güzel görünüyor. Kendisi yapması biraz pahalı olan özel bir kürü yüzüne uyguluyor. Havyar ile yapılan özel bir kürü cildine uygulayan Angelina Jolie bu kürün cildi genç ve zinde tuttuğunu söylüyor.

Demi Moore

demi moore güzellik sırları

Demi Moore’da yaşı ilerleyen ama yüzü eskimeyen dünyaca ünlü yıldızlardan bir tanesidir. Kendisi sülük tedavisi ile kanının temizlendiğini ve böylelikle çok daha dinç göründüğünü belirtiyor. Bu yöntemi kaç kadın uygulayabilir bilemiyorum ama Hz. Peygamberimiz’de dahil olmak üzere bütün doktorlar uzman gözetimi altında yapılırsa bunun faydalı olduğunu belirtiyor. Uygulayıp uygulamamak size kalmış.

Cameron Diaz

Cameron Diaz

Cameron Diaz standart peeling yerine süt tozu kullanarak kendine peeling yapıyor. Çevremde de bir çok kadının uyguladığı bu yöntem oldukça başarılı sonuç vermektedir. Siz de deneme yaparak kendinize uygulayabilirsiniz. Süt tozunu her yerden kolaylıkla çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir yöntemdir.

Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones saçlarını bira ile yıkayarak yumuşatıp nemlendiriyormuş. Bu yöntemi çok başarılı bulduğunu söyleyen yıldız, nemlendirici şampuanlardan çok daha başarılı buluyormuş bu yöntemi. Bira ile ülkemizde kim saçını yıkar bilemiyoruz ama ünlü yıldızın çok etkili gördüğü yöntemlerden birisi de bira ile saçı yıkamak.

Gördüğünüz gibi dünyaca ünlü bir çok yıldız güzelliklerini korumak için doğadan faydalanıyor. Tamamen doğal yöntemler ile siz de güzelliğinizi koruyabilirsiniz. Çok ağır kimyasallar ile yapılmış ürünleri kullanmadan, kendinize çevrenizdekilere hiç zarar vermeden, tamamen doğal olarak kolayca bulunup hazırlanabilen doğal yöntemler ile güzelliğinizi muhafaza edebilirsiniz. Sitemizde doğal güzellik kategorisi adı altında faydalı yazılar yazmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalın…